Svakodnevni život Beograđana u vreme španske groznice 1918-1919.

Iz zbornika o epidemijama u Srbiji: Lekari su ili umrli od tifusa ili se povukli sa vojskom preko Albanije, pa ih je u Beogradu ostalo samo 7.